המרכז החדש מזמין אתכם לקחת חלק בהציע רחב של סדנאות ושיעורים

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

הסטודיו

המרכז לאמנות הפלמנקו

ניהול אמנותי: שרון שגיא

מרכז עפרון למחול, בית להקות הורה, רח' יהושוע ייבין 19 ירושלים

נגן וידאו

בספטמבר 2015 פתחה שרון את המרכז לאמנות הפלמנקו – Flamenco Natural שהינו ההמשך הטבעי והישיר לעשייה המשותפת רבת השנים עם האגף לאמנויות עיריית ירושלים.

המרכז Flamenco Natural  נפתח  לאחר 14 שנה בהן פעלה כמנהלת האמנותית ומורה של המרכז העירוני לפלמנקו  "דואנדה",בית בו התאהבו, למדו, נשמו וחיו עשרות רבות של אנשים את אמנות הפלמנקו,

המרכז מאגד בתוכו את הלהקה המקצועית ובית הספר לפלמנקו ומהווה בית וחממה לכל אוהבי הפלמנקו באשר הם. המרכז מזמין אתכם לקחת חלק בהציע רחב של סדנאות ושיעורים לכל הרמות ולכל הגילאים להעמיק ולהעשיר את הידע ולהגיע לרמה מקצועית בפלמנקו. המרכז הינו בית המקבל בברכה כל אורח לשיעור ניסיון או סתם לצפות בשיעור מתוך סקרנות.

במשך השנים צמחו בבית הספר אמנים מקצועיים אשר הינם האמנים המובילים כיום בתחום ביניהם:

יהודה שוקי שוויקי, יעל הורביץ שרון רמתי-איטח, מאיה כהן חגי לשם ועוד'. כמו כן לא מעט רקדנים אשר היום מופיעים ומלמדים ברחבי הארץ, חלקם זכו במקומות הראשונים בתחרות "קרן עדי" וקבלו מלגות ללימודים באקדמיה לפלמנקו בספרד וחלקם עברו הכשרת הוראה אצל שרון שגיא והיום מהווים את צוות המורים של הסטודיו:

שרון שגיא, שרון רמתי-איטח ומאיה לוי-כהן.

מוזיקאי מלווה: יהודה "שוקי" שויקי.

בכל סוף שנה מתקיים מופע שכולו של התלמידים. כל קבוצה מעלה את הכוריאוגרפיה אותה למדה במהלך השנה ומממשת את הצורך הטבעי לבטא על הבמה את האהבה שלהם לפלמנקו.